درباره گناوه تخفیف

وب سایت مزایده و فروش آنلاین گناوه تخفیف
فروشگاه گناوه تخفیف پس از ماه ‌ها تلاش فراوان و بی‌وقفه در تاریخ 1 فروردین 1399 به ‌طور رسمی در بازار بزرگ جنوب کشور افتتاح گردد. هدف از تاسیس و راه ‌اندازی این سایت ترویج فرهنگ استفاده از تجارت الکترونیک در ایران، ارائه خدمات مناسب و با کیفیت از طریق اینترنت برای شهروندان ایرانی و همچنین وارد شدن به بازار پرتلاطم ایران بوده است.

گناوه تحفیف یک وب سایت مزایده و فروش آنلاین است که باهمکاری فروشگاههای متعدد و معتبرسعی درایجاد یک فضای امن ودسترسی راحت به کالاهای متفاوت را دارد.
همچنین فضایی رافراهم نموده است که درآن کاربران اینترنتی می توانند باشرکت کردن درمزایده های آنلاین ومهیج، تجربه ای جدید درشیوه خرید خود داشته باشند وازبرنده شدن خودلذت ببرند و کالاهای موجود را با قیمت های باورنکردنی خریداری نمایند.
هدف ما از راه اندازی وب سایت گناوه تخفیف در جنوب کشور خریدی ارزان ومطمئن می باشد. که همراه با نوعی حس رقابت وسرگرمی برای کاربران بوده است.
کالاهای عرضه شده در گناوه تخفیف بصورت نووآکبند، دست دوم دراین سیستم بفروش نمی رسد.
اکثرکالاهای قرارگرفته درمزایده ها دارای گارانتی معتبرمی باشد که گناوه تخفیف سعی دارد برای حمایت ازمصرف کنندگان تمامی کالاهای قرار گرفته درفروشگاه و بخش مزایده رابا گارانتی عرضه نماید.
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های اين سايت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

فروشگاه گناوه تخفیف تلاش می‌کند دوستی خوش‌سلیقه برای شما باشد؛ کالاهایی که در  فروشگاه گناوه تخفیف می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده می‌شوند. جزییات برای ما مهم‌اند؛ در دنیای شتاب‌زده‌ای که ما را احاطه کرده‌ است، فروشگاه گناوه تخفیف از شما دعوت می‌کند تا مکث کنید، برندها و محصولات برتر و خاص را بیشتر بشناسید و با خرید از بین آنها با سلیقه‌ی شخصی‌تان، از سبک متمایز خود و کودکانتان، فضای خانه و محل کارتان و … لذت ببرید

تیم ما

آمبر ساندرز

مدیر تدارکات

آمبر ساندرز

شرلین مک کانل

توسعه دهنده وب

شرلین مک کانل

بتانی الیوت

بررسی کننده

بتانی الیوت

کریستین چوبوک

حساب فروش

کریستین چوبوک

جان فرانسیس

نویسنده محتوا

جان فرانسیس

الکس ساند

پشتیبان مشتری

الکس ساند

آدری استیل

مدیر پروژه

آدری استیل

مری آنه

مدیر عامل

مری آنه
8523

مزایده

116

کارمندان

458

حساب فروشنده

4523

مجموع حساب ها

458

کاربر راهنمایی شده

458

مشکلات حل شده