فروشگاه گناوه تخفیف دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی به عنوان مجوز در حوزه تجارت الکترونیک است که از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت،معدن و تجارت در راستای قانون مند کردن و چارچوب دهی به فعالیت فروشگاه های اینترنتی صادر می شود.

پروسه اخذ نماد اعتماد فرایندی طولانی و بسیار دقیق است که در طی آن تمامی مدارک و مستندات لازم برای صحت سنجی و بررسی صلاحیت فروشگاه ومدیران آن مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت در صورت رعایت تمامی استانداردها ،صحت اعتبار سنجی ها و تایید صلاحیت مدیران ، فروشگاه اینترنتی قادر به اخذ نمادخواهد بود. لذا دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی، اعتماد خاطری را برای خریدی امن و مطمئن فراهم می کند. ما افتخار داریم که با اخد نماد اعتماد الکترونیکی از این مرکز، اطمینان خاطر لازم برای یک خرید اینترنتی را برای شما مشتریان عزیز فراهم نماییم.

همچنین فروشگاه اینترنتی گناوه تخفیف https://gnvbon.ir/ به درگاه پرداخت امن بانک ملت و درگاه پرداخت امن زرین پال متصل می باشد به این معنی که با دادن مستندات و تعهدات کافی به بانک، به عنوان یک فروشگاه اینترنتی معتبر دارای درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی شده ایم. در این حالت تمامی مبادلات مالی ما تحت نظر بانک بوده و تمامی تراکنش های مشتریان قابل پیگیری خواهد بود ودر صورت هرگونه ایراد در معامله از جانب ما، بانک با استفاده از تعهدات اخذ شده ازما، حساب بانکی را مسدود و امتیاز درگاه پرداخت را از ما سلب می کند.

منوی اصلی